Prosinec 2017

Zadek nebo prsa??

18. prosince 2017 v 17:04 | M. |  Filozofické úvahy
A teď se dostávám k otázce, která trápí lidstvo už celá tisíciletí. Zadek, prsa, nebo od každého něco? Tenhle článek mě vlastně napadl jako souhrn mého soukromého výzkumu. Odpověď, jako taková mě docela zajímá, a tak si kolikrát nevidím do pusy - nejen, že se na tuto otázku ptám sama sebe, ale s oblibou jí často pokládám i ostatním kluků - jen tak, mezi řečí (protože jsem prostě zvědavá!).

Vždycky nasadí trochu zmatený výraz (protože otázky tohoto typu moc často od holek nedostávají) a když konečně pochopí, co se po nich vlastně chce, reagují různě. Někomu to trvá delší dobu, protože definitně se rozhodnout mezi horňáky nebo dolňáky není pro každého úplně jednoduché. Na druhou stranu, někdo to má naprosto jasné a bez přemýšlení vysloví svůj verdikt. A odpovědi jsou různé: "Rozhodně zadek", "Určitě prsa" nebo "Od každého musí něco". Abych pravdu řekla, ve většině případů jsem se setkala s dolňáky, pro které je ženský zadeček modlou - ale to je možná jen kvůli tomu, že mám trochu větší zadek a snažím se díky těmto "faktům", vidět svoje "nedostatky"jako přednosti. Rozhodla jsem se tedy tomu přijít na kloub, projít si diskuze, přečíst si pár článků, zhlédnout několik videí a dostat se tak do obrazu. Jak to tedy je?

Narazila jsem na zajímavou statistiku na stránkách Pornhub insights, ve kterých znázorňuje oblíbenost (skrze sledovanost) jednotlivých ženských partií.
Z výše uvedené mapky se tedy dá odvodit, že státy na severu (vyjmou Islandu) jsou spíše orientovány na horní část těla, zatímco státy na jihu upřednostňují dolní část ženkého těla. Můžeme tedy i konstatovat, že muži s tmavší pletí jsou spíše na zadečky, kdežto muži se světlejší pletí se raději podívají na bujný dekolt. Níže můžete vidět populárnost prsou/zadku v jednotlivých státech:

pornhub-butts-searches-worldwide


Jak je na tom Česko?

Možná vás to překvapí, ale Česko spolu s například Polskem a Litvou patřilo mezi země, kde nejvyhledávanějších druhem porna bylo to, spojené s "nohami". Takže patříme vlastně taky mezi "dolňáky"?


Charakteristika na základně preference?

Americký průzkum z roku 1968 poukazuje na fakt, že muži, kteří preferovali "větší" poprsí, měli tendenci více střídat partnerky, měli vyloženě "mužské" zájmy (jako auta, sport...), hojně četli sportovní magazíny a většinou byli rádi středem pozornosti.

Na druhou stranu, "dolňáci" byli charakterizováni svým smyslem pro pořádek. Nebyli duševně orientováni a ve společnosti byli závislí na ostatních a často sami sebe ponižovali. Jejich osobnost nebyla ani zdaleka tak vyrovnaná u jako mužů, kteří preferovali poprsí.

Ze zpovědnice...

Narazila jsem i na pár "zajímavých" názorů, které jsem sem prostě dát musela!

"Obojí má spravná ženská mít. Záleží na celkovém vzhledu. Spíš je katastrofa dnešní mladé holky, prdel jako valach a na sobě legíny."

"Já sem sice horňák, ale velký prsa? Upřímně, melouny velikosti 4 a 5 sou zpravidla celkem nechutné. Tady nejde o velikost, ale o strukturu a hlavně konzistenci. Nelítostný souboj s gravitací sice nejde vyhrát, ale dvojky se ctí remizují.
Zadek? Cokoliv co není vyloženě hrbolaté sádlem je dobré.
Ale jestli mi na tom hodně záleží? Spíš ne. Do holky se vždycky zamiluju kvuli očím, to je to nejdůležitější."

"Je nám to úplně u prdele. Hlavně že dáte."

"Krátká odpověď - zadek

Dlouhá odpověď - mně se líbí ženské tělo jako celek, všechno musí ladit a mít ty správné proporce. Takže velký zadek a velká prsa nejsou nic pro mě - spíš "průměr". A stejně za nejhezčí číst ženského těla považuji krk, nohy a bříško."

"Tak snad je každý jiný a tenhle průzkum tady moc velkou vypovídající hodnotu mít nebude.
Jinak na zadku se dá pracovat, cvičit a může vypadat super. Prsa máš hlavně geneticky a neuděláš nic."

"Mně víc záleží na tom, aby neměla v hlavě nasráno."

"Aby uměla vařit!"


Každý to vidí jinak

Samozřejmě výše uvedné vychází z informací, které mohou být předpojaté. Každý jsme jiní, každý máme jiné sny i preference. Ovšem myslím si, že na udělání hrubého obrázku, jak to vlastně ve světě vypadá, by to mohlo stačit :) Přikládám ještě odkaz na Pornhub insights, kde se můžete mimo výše uvedeného dozvědět, kde na světě upřednostňují v pornu těhulky nebo chodidla (kdybyste se třeba nudili, nebo tak :D)