Říjen 2018

Podzim - nejlepší čas na to být single

17. října 2018 v 17:30 | M. |  Jak (ne)být single?

Krásy podzimu jsou tady. Vlastně podzim je skvělým měsícem na to být single.

PROČ:
  1. Nemusíte mít deprese z toho, jak máte tlustá stehna v šortkách - na rande si prostě vezmete kabát. A skinny džíny. A když máte mastné vlasy, tak čepici...

Entomofobie

12. října 2018 v 19:59 | M. |  Žvásty (bez korekce a cenzury)

No fuj, fuj, fuj! To je přesně to, co mě napadlo, když jsem se podívala na článek týdne. A právě tahle emoční reakce mi řekla, že bych o tom měla napsat - protože takhle s něčím vlastně bojuju - že si sednu a všehno to ze sebe vypíšu.


Tinderella 2# - Nejhezčí rande (na dovolené s EX přítelem!)

12. října 2018 v 15:44 | M. |  Jak (ne)být single?
(vyfoceno na úžasném místě: Blue Lagoon - vřele doporučuji k navštívení!)

A pokračujeme v jízdě. Tentokrát bych se chtěla podělit o svoje nejhezčí rande - s naprosto neznámým týpkem, se kterým jsem se "matchla" na Tinderu. Na Maltě. Zatímco jsem byla na dovolené s ex přítelem.

Tinderella 1# - Začínáme

10. října 2018 v 17:16 | M. |  Jak (ne)být single?

Dvě slabiky, šest písmen

Tinder. Kdo by ho neznal. A tak moje první kroky míří právě tam. Stahuji appku - ne poprvé. Už jsem dobře obeznámena s tím, jak to tam chodí.

První zkušenost s Tinderem jsem měla v 16. To jsem si tam domluvila rande s docela roztomilým klučinou. A musím říct, že to bylo skvělé - pozval mě do kina na komedii Návrat blbýho a blbějšího. Jediná chybka na tom všem byla asi ta, že od toho večera mi odepisoval čím dál tím méně - až přestal. No chápejte, já v 16..., totálně v háji. A proto jsem se rozhodla s Tinderem skoncovat - jednou pro vždy...

Vydržela jsem to asi měsíc a pak ho stáhla ho znova. Bohužel mezitím aktualizovali podmínky jeho používání od 18 let a tak jsem měla smůlu. Přímo jsem odpočítávala měsíce do narozenin, abych se mohla znova přihlásit (protože věk na FB mi bohužel změnit nešel - a věřte, že jsem to zkoušela). Týden před narozeninami jsem si našla přítele. Takže Tinder se nekonal.

Ale teď... jsem zase volná a připravena pokořit všechny výzvy za honbou za princem na bílém koni!


Single once again!

10. října 2018 v 12:38 | M. |  Jak (ne)být single?


Haha. A je to tu zase. Skoro po dvouletém vztahu jsem zase ve výkladní skříni - na tržišti, k mání... s cedulí kolem krku "vezměte si mě domů, prosím". Musím ale konstatovat, že je to docela osvobozující pocit.... Tak první dva tejdny. A pak to na vás zase nějak padne. Deprese. Tuny sladkýho. Výčitky. Výhružky. Nenávist. Chuť zabíjet.

Avšak, má to i světlé stránky. Samozřejmě, že být single má světlé stránky. Spoustu světlých stránek. A ty tady teď chci do detailu rozpracovat. Nebo spíš je teprve objevit - a následně se podělit o své zážitky. Stay tuned!