Tinderella 1# - Začínáme

10. října 2018 v 17:16 | M. |  Jak (ne)být single?

Dvě slabiky, šest písmen

Tinder. Kdo by ho neznal. A tak moje první kroky míří právě tam. Stahuji appku - ne poprvé. Už jsem dobře obeznámena s tím, jak to tam chodí.

První zkušenost s Tinderem jsem měla v 16. To jsem si tam domluvila rande s docela roztomilým klučinou. A musím říct, že to bylo skvělé - pozval mě do kina na komedii Návrat blbýho a blbějšího. Jediná chybka na tom všem byla asi ta, že od toho večera mi odepisoval čím dál tím méně - až přestal. No chápejte, já v 16..., totálně v háji. A proto jsem se rozhodla s Tinderem skoncovat - jednou pro vždy...

Vydržela jsem to asi měsíc a pak ho stáhla ho znova. Bohužel mezitím aktualizovali podmínky jeho používání od 18 let a tak jsem měla smůlu. Přímo jsem odpočítávala měsíce do narozenin, abych se mohla znova přihlásit (protože věk na FB mi bohužel změnit nešel - a věřte, že jsem to zkoušela). Týden před narozeninami jsem si našla přítele. Takže Tinder se nekonal.

Ale teď... jsem zase volná a připravena pokořit všechny výzvy za honbou za princem na bílém koni!Připravena na randění

S vytvořením profilu na Tindru nebyl žádný problém - prostě se přihlásíte přes Facebook a je to. Teď přede mnou stály tři důležité úkoly:

1) Rozhodnout se, jakou roli budu na Tinderu hrát
2) Najít slušivé fotky mě
3) Napsat smysluplný popisek

Musím říct, že první úkol byl vůbec nejtěžším. Musela jsem se rozhodnout, jak se budu prezentovat. Jestli jako naivní patnáctka, která ještě stále věří v jednorožce a prince na bílém koni? Nebo jako nadržená osmnáctka, která dá rovnou na fotkách a na popisku znát, že jí jde jen o to si vrznout? Vybrala jsem si, že se budu chovat jako uvědomělá dvacítka - což bych vlastně měla být. Uvědomnělá a ROZUMNÁ.

Swipuju jako o život - Moc ošklivý, moc hubený, moc namyšlený, moc hezký = ten mě stejně nelajkne... Nad popiskama: "Mám přítelkyni a jsem tu jen proto, že mě baví lajkovat. Ale kdyžtak napiš, můžem zajít na kafe či co." mi zůstává rozum stát a zprávy typu: "Bych tě vohnul" ignoruji.

Cool týpci, ale...

V podstatě jsem se při hledání držela jednotného scénáře:

1) Napíše jako první
2) Působí sympaticky
3) Neřekne si hned o sex

...pokud budou dodrženy výše uvedené kroky, souhlasím a sejdu se s ním. Z toho ohromného množství všech shod jsem se sešla se dvěma. Jako musím říct, že systém zabral. Oba byli skvělí. Nepřestala jsem se smát snad ani na vteřinu. Ale prostě.. chyběla tam ta jiskra. To romantično. Určitě chci s nima zůstat v kontaktu do budoucna, ale na randění to úplně nevidím.

Takže si říkám, který z bodů mám vyškrtnout, abych se dobrala k panu Dokonalému?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama